עבור אל התוכן
accessibility

קנית רכב יד שניה מהיבואן

כל מי שרוכש רכב מיד שנייה רוצה לקנות אותו מבית טוב ולדעת שמדובר ברכב מטופל ואיכותי ושהעסקה נעשית בצורה שקופה והגונה. אפשר כמובן לקנות רכב יד שנייה בשוק הפרטי, אבל קנייה שכזו כרוכה בלא מעט התרוצצויות, עלויות וכאבי ראש. מי שמעוניין ברכב משומש מבית טוב יכול לקנות מכונית יד שניה מיבואן וליהנות משורה ארוכה של יתרונות שיהפכו את העסקה לקלה, פשוטה ומשתלמת הרבה יותר.

 

התפיסה שלנו בקבוצת כלמוביל אומרת שגם רכב יד שנייה כדאי לקנות אצל היבואן, ולצורך כך הוקמה חברת כלמוביל טרייד אין. את אותם סטנדרטים גבוהים בהם אנו נוקטים כשאנו מוכרים רכב חדש, אנחנו מיישמים גם כשמדובר על קנית רכב יד שניה מהיבואן.

 

לקנית רכב יד שניה מיבואן מורשה יש שורה של יתרונות:

במקום להתרוצץ ממוכר פרטי אחד למשינהו, במתחמי המכירה שלנו תמצאו מלאי גדול ומגוון רחב של כלי רכב מתוצרת כל מותגי הרכב הפופולריים בישראל.

  • כלי הרכב המוצעים למכירה במתחמי כלמוביל טרייד אין הם כלי רכב איכותיים שנבדקו במכון מורשה ועומדים בקריטריונים המחמירים שלנו.
  • מתחמי המכירה שלנו כוללים שפע של שירותים נלווים כמו פתרונות מימון וביטוח כדי שתוכלו להשלים את העסקה בקלות ובמהירות.
  • אתם מוזמנים לבוא עם הרכב הישן שלכם ולקבל הצעה לטרייד אין במסגרתה תשתדרגו לרכב חדש יותר – אפשרות שאינה קיימת כלל בשוק הפרטי.
  • כאות לאמון שלנו בכלי הרכב המשומשים שאנו מוכרים, לרכבים הנמכרים בכלמוביל טרייד אין ניתנת אחריות יבואן.
  • במתחמי המכירה של כלמוביל טרייד אין תוכלו להסדיר את העברת הבעלות במקום ולצאת עם רכב משודרג תוך זמן קצר.

כל היתרונות הללו הופכים את הרכישה של מכונית יד שניה מיבואן לכדאית, משתלמת ונוחה הרבה יותר מאשר רכישה של רכב יד שניה ממוכר פרטי. אם אתם רוצים לקבל הצעה לעסקת טרייד אין או פשוט לקנות רכב יד שניה מבית טוב במסגרת עסקה שקופה, בטוחה, הוגנת ומשתלמת, אתם מוזמנים למתחמי המכירה של כלמוביל טרייד אין.