עבור אל התוכן
accessibility

מחירון רכב לוי יצחק

השוואת מחירי רכב חדש היא עניין פשוט: לכל יבואן מחירון רכב משלו, ולכל דגם חדש טווח מחירים ידוע, הנע מהבסיסי והזול למאובזר והיקר. לעומת זאת, בשוק הרכב מיד שניה התמונה מורכבת הרבה יותר. שלא כמו מחירי רכב חדש, כאן יש להביא בחשבון לא רק את דגם המכונית והשנתון אלא מגוון רחב של משתנים נוספים, בהם מצבו המכאני והחיצוני של הרכב, מספר הבעלויות הקודמות, הקילומטרים שצבר, פגיעות משמעותיות כתוצאה מתאונות, אם היו כאלה, וכן הלאה. כיוון שלא כולנו נולדנו שמאי רכב, באים לעזרתנו מחירוני הרכב המסדירים את שוק הרכב מיד שנייה ומספקים מושג ברור לגבי מחירי רכב מיד שניה.

מחירון רכב לוי יצחק

מזה שנים רבות מפרסם שמאי הרכב יצחק לוי את מחירון הרכב שלו, המפרט את מחירי השוק של רוב דגמי הרכב הנמכרים בישראל, כולל משאיות ואופנועים, ומספק הנחיות המאפשרות לשקלל את המחירים על פי כל הגורמים הנוספים המשפיעים על המחיר. מחירון לוי יצחק שהחל להתפרסם בשנות ה-70ומופץ אחת לחודש, הוא המחירון הוותיק ביותר בשוק הרכב המשומש בישראל, ובמשך שנים נהנה ממעמד בלעדי של כמעט תו תקן מחייב.

גם כיום עדיין מופצים מחירוני רכב של לוי יצחק במהדורה המודפסת המסורתית, אולם במקביל לה מפעיל לוי יצחק גם מחירון מקוון בתשלום, הפועל הן כאתר עצמאי והן בשיתוף פעולה עם אתר המודעות WinWin השייך לקבוצת ידיעות אחרונות. בתחום זה קמה לו תחרות בדמות מחירון הרכב של אתר המודעות יד 2, שעל פי המוצהר באתר מחושב מתוך מידע סטטיסטי אודות מודעות שפורסמו באתר ועסקאות שבוצעו בשוק הרכב המשומש.בשל ההבדלים בשיטות החישוב מתגלים לעתים פערים בין ההערכות שמספקים שני המחירונים לאותן מכוניות.

אם זמנכם יקר וחשובה לכם אמינות ואחריות על הרכב שרכשתם, אנו מזמינים אתכם לקבל הצעה מכלמוביל טרייד אין. כלמוביל טרייד אין מתמחה במכירת כלי רכב חדשים ויד שניה, וכחברה הבת של היבואן הגדול בישראל, כלמוביל, היא מחזיקה במלאי כלי הרכב הגדול והמגוון ביותר. כ-90% מהמכוניות המוצעות למכירה בכלמוביל טרייד אין הן מיד פרטית, והיתר הן מחברות השכרה וליסינג. כלי הרכב המוצעים למכירה עברו את כל בדיקות האיכות והבטיחות, והם נקיים משעבודים ומשכונים. כלמוביל טרייד אין מתחייבת לשקיפות, לתקופת אחריות (באורך משתנה לפי סוג הרכב וגילו) ולשירות גם לאחר הקנייה, תוך מענה לכל בעיה שעשויה להתעורר. נשמח לבצע עבורכם את כל הליכי הרישוי והבעלות, ולהציע לכם גם מסלולי מימון וביטוח רכב. בכלמוביל טרייד אין תוכלו לצאת לדרך עם הרכב החדש שלכם עוד באותו יום, והכי חשוב – ליהנות משקט נפשי.