עבור אל התוכן
accessibility

קנית רכב יד שניה מהשכרה

אם אתם מתכוונים לרכוש רכב יד שניה שהיה בשימוש או בהשכרה , החיסרון העיקרי יהיה ירידת ערך משמעותית כאשר תרצו למכור אותו. חברת כלמוביל טרייד אין שמחה להגיש מדריך לקניית רכב יד שניה, ובו כל מה שצריך לדעת על היתרונות והחסרונות שבקניית רכב מהשכרה. עוד על רכישת רכב מחברת ליסינג ניתן לקרוא כאן.

קניית רכב יד שניה מהשכרה

יתרונות

  • מחיר. קנית רכב יד שניה מחברת השכרה עשויה להיות פתרון עבור מי שמחפש רכב מדגם נפוץ, משנתון מתקדם, במחיר נמוך יחסית לשוק – ולא נרתע מקילומטראז' גבוה. רכב יד שניה מחברת השכרת רכב יימכר במחיר  שנע בין 10% ל 25%%  פחות מערכו במחירון תלוי מרחק הנסיעה המצטבר שגמע, גיל הרכב ומצבו.
  • נוחות ומגוון. אין צורך להתרוצץ בין מוכרים פרטיים. מגרשי חברות ההשכרה מלאים בכלי רכב רבים מאותו דגם שניתן להשוות ביניהם, או לבחור בין כמה יצרנים. ניתן לסגור את העסקה במקום בתנאי תשלום נוחים, ולקבל שירותים נוספים כמו פתרונות מימון, העברת בעלות וביטוח רכב.
  • רכב מטופל. חברות הליסינג וההשכרה מוכרות את חלק מכלי הרכב כאשר הם בדוקים ומטופלים, מכאנית וחיצונית. יש לדרוש את דו"ח הבדיקה והיסטוריית הטיפולים, ואם אינכם בטוחים, עדיף לקחת את הרכב לבדיקה נוספת על חשבונכם.
  • פרטי הבעלות. הבעלים הרשומים ברישיון הם חברת ההשכרה, כך שאין צורך לאמת את פרטי בעל הרישיון.
  • אחריות. לעתים הרכב נמכר כאשר הוא עדיין בתקופת האחריות של היבואן, והדבר נכון במיוחד לחברות השכרה שמקפידות על תחלופה גבוהה של כלי רכב, כדי שלא יגיעו לקילומטראז' גבוה שיפגע בערכם. בכל מקרה, חברות ההשכרה מציעות אחריות על מערכות הרכב החיוניות למשך תקופות משתנות, כך שלקונה יש כתובת במקרה של תקלה.

חסרונות

  • קילומטראז' ומצב כללי. מכונית משומשת מהשכרה תהיה בדרך כלל בעלת קילומטראז' גבוה יותר באופן משמעותי מרכב פרטי, או אפילו מרכב ליסינג מאותו מודלכמו כן הסבירות שרכב השכרה שימש נהג יחיד עיקרי הנה נמוכה מאוד יחסית לרכב פרטי ואף לרכב ליסינג.
  • אבזור. היצע רמות האבזור בדגמים השונים מוגבל מאחר ולא כל המבחר משווק לחברות ההשכרה. על פי רוב תמצאו בחברות השכרה את דגמי הרכבים ברמת אבזור נמוכה יחסית.  
  • היעדר מידע. הבעלים הרשומים ברישיון הם חברת ההשכרה. . בחלק גדול מהמקרים הרכב הושכר ושימש נהגים לצרכים מגוונים ולכן אין מידע על אופן השימוש ברכב ועל המשתמש בו.  
  • ירידת ערך. החלק המשמעותי ביותר ברכישת רכב מהשכרה הוא סחירותו העתידית. חלק מהלקוחות הפוטנציאלים ימנעו מרכישת רכב שהיה בשימוש השכרה בכל מקרה בעת בשיקולי ביצוע הרכישה יש לקחת בחשבון שבמכירת הרכב תדרשו להפחתה משמעותית ממחיר המחירון.

 

אם זמנכם יקר וחשובה לכם אמינות ואחריות על הרכב שרכשתם, אנו מזמינים אתכם לקבל הצעה מכלמוביל טרייד אין. כלמוביל טרייד אין מתמחה במכירת כלי רכב חדשים ויד שניה, וכחברה הבת של היבואן הגדול בישראל, כלמוביל מחזיקה במלאי כלי הרכב הגדול והמגוון ביותר. הרוב המכריע מהמכוניות המוצעות למכירה בכלמוביל הן מיד פרטית, כלי הרכב המוצעים למכירה בכלמוביל טרייד אין עברו את כל בדיקות האיכות והם נקיים משעבודים ומשכונים. כלמוביל טרייד אין מתחייבת לשקיפות, לתקופת אחריות (לתקופה ותכולה משתנה לפי סוג הרכב וגילו) ולשירות גם לאחר הקנייה, תוך מענה לכל בעיה שעשויה להתעורר. נשמח לבצע עבורכם את כל הליכי הרישוי והבעלות, ולהציע לכם גם מסלולי מימון וביטוח רכב. בכלמוביל טרייד אין תוכלו לצאת לדרך עם הרכב החדש שלכם, והכי חשוב – ליהנות משקט נפשי.