עבור אל התוכן

כלמוביל טרייד אין

יבואן רכב טרייד אין

קנייה מיבואן מס' 1

קבוצת כלמוביל שמה לה למטרה כיבואנית רכב להוביל גם את ענף רכישת הרכב מיד ראשונה. כלמוביל טרייד אין הוקמה מתוך השקפת עולם האומרת כי בדיוק כמו רכב חדש, גם רכב מיד ראשונה קונים רק אצל היבואן.
קניה של רכב חדש

חווית קנייה של רכב חדש

כלמוביל טרייד אין מתחייבת לחוויה אחרת ברכישת רכב משומש, חוויה המושתתת על התרבות הארגונית של כלמוביל, ובמרכזי המכירה שלנו ניתן למצוא את המלאי הגדול והמגוון בארץ של מכוניות משומשות מבעלות פרטית, שמורות ובדוקות, ובכל תקציב. 
מסלולי רכישת רכבים

הכל במקום אחד

השילוב של הערכים המלווים את פעילות הקבוצה מזה שנים: אמינות, יושרה, אחריות עסקית, מקצוענות, שירותיות ובטחון, יחד עם מגוון רכבים ממותגי הקבוצה ומותגים נוספים ומסלולי רכישה מגוונים, מאפשרים לנו להציע עסקאות טרייד אין אטרקטיביות ומשתלמות.

קבוצת כלמוביל

קבוצת כלמוביל היא יבואנית הרכב הגדולה בישראל* המייבאת ארצה את דגמי המכוניות הפרטיות מתוצרת יונדאי, מיצובישי, מרצדס בנץ וסמארט, ורכבי הובלה והיסעים מתוצרת מרצדס בנץ, פוסו-קאנטר וקינג-לונג.

קבוצת כלמוביל נוסדה בשנת 1906 והיא בבעלות משפחת חרל"פ. כיום מעסיקה החברה למעלה מאלף עובדים.

הקבוצה מציעה ללקוחותיה את דגמי המכוניות ורכבי ההובלה וההיסעים של מותגי הקבוצה, וכן מגוון רחב של שירותים משלימים: שירותי קנייה ומכירה לרכב חדש ומשומש באמצעות כלמוביל טרייד-אין, פתרונות מימון באמצעות חברת הבת כלמוביל פתרונות מימון, שירותי ביטוח באמצעות חברת הבת כלמוביל ביטוח, שירותי קנייה ומכירה לרכב חדש ומשומש באמצעות כלמוביל טרייד-אין, ושירותים לרכב במרכזי השירות המורשים של החברה.

*על פי נתוני דן & ברדסטריט 2014