עבור אל התוכן

מימון רכב

מעוניינים לעשות עסקת טרייד-אין ולהחליף את הרכב הישן ברכב חדש יותר? בין אם אתם רוצים לרכוש רכב חדש או רכב יד שניה, כיום ניתן לעשות זאת בדרך קלה ומשתלמת באמצעות כלמוביל פתרונות מימון.

כלמוביל פתרונות מימון היא חברת השירותים הפיננסיים לרכב המובילה בישראל, והיא חלק מקבוצת כלמוביל, יבואנית הרכב הגדולה בארץ המייבאת את רכבי יונדאי, מיצובישי, מרצדס וסמארט.

יתרונות מרכזיים

נהוג לחשוב שרק אנשים שאין להם את סכום הרכישה במלואו נעזרים בפתרונות מימון, אך למעשה בשנים האחרונות מתרבים רוכשי הרכב הבוחרים בפתרונות מימון למרות שיש באפשרותם לממן את מלוא סכום הרכישה. פתרונות המימון מעניקים לרוכשים יתרונות רבים נוספים:
  • שחרור כסף פנוי למטרה אחרת שעבורה אין
    אפשרות לקחת מימון אטרקטיבי
  • פריסת הוצאת הרכב על פני תקופה בתשלומים
    חודשיים קבועים וידועים מראש.
  • אפשרות קלה לשדרג לרכב חדש יותר כל תקופה ידועה מראש.

הכל במקום אחד

בכלמוביל פתרונות מימון המימון ניתן ישירות ללקוח ללא מעורבות של בנקים או חברות אשראי ובצורה אמינה ושקופה, כל לקוח זוכה לליווי אישי ומקצועי, ועל מנת לחסוך לכם זמן ואנרגיה, אנשי המכירות שלנו עומדים לרשותכם במרכזי המכירה, כדי שתוכלו לבצע את כל העסקה במקום אחד.

מגוון מסלולי מימון

מגוון מסלולי מימון כלמוביל פתרונות מימון מציעה מגוון מסלולים למימון לרכב. השוואה בין המסלולים מגלה שכל מסלול נותן מענה לצרכים משתנים של לקוחות שונים. לאחרונה הושק מסלול אשראי מהיר שמאפשר ללקוח אישור מידי לרכישת הרכב. חווית הקנייה הופכת לפשוטה, מהירה ומשתלמת יותר.

תשלום חודשי נוח

אנחנו מאמינים כי הלקוח הוא במרכז - לכל לקוח צרכים שונים, ולכן מסלולי המימון שלנו גמישים במיוחד ואנשי המכירות יעשו כל שביכולתם כדי להבטיח שהעסקה תתאים לכל לקוח. מבנה עסקה מומלץ:
  • מקדמה - 30%
  • תקופה - 12-36 חודשים
  • סוף תקופה - 30%


המימון מוצע על ידי כלמוביל פתרונות מימון בע"מ (מ. רישיון 54378) / כלמוביל פתרונות מימון לרכב בע"מ (מ. רישיון 54683)  וכפוף לאישורה ותנאיה.

אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרום לחיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. החברה רשאית לסיים את הפעילות בכל עתמלאו את הטופס המקוון וקבלו הצעה אטרקטיבית למימון רכב ללא התחייבות.