עבור אל התוכן

ביטוח רכב - כלמוביל ביטוח

רכשתם רכב חדש או רכב מיד ראשונה באמצעות כלמוביל טרייד-אין? תתחדשו! על מנת לצאת לדרך עם רכבכם החדש תצטרכו לרכוש עבורו פוליסת ביטוח לרכב, ועל מנת להקל על לקוחותינו אנו מציעים את מגוון השירותים של כלמוביל ביטוח, תחת קורת גג אחת במתחמי המכירה של כלמוביל טרייד-אין.

כלמוביל ביטוח היא סוכנות הביטוח של כלמוביל, יבואנית יונדאי, מרצדס בנץ, מיצובישי וסמארט. כלמוביל ביטוח נמצאת בבעלות מלאה של קבוצת כלמוביל ונהנית מגב כלכלי איתן וסינרגיה מלאה עם שאר פעילויות הקבוצה.

כלמוביל ביטוח מציעה ללקוחות אשר רכשו רכב משומש מאחד ממותגי הקבוצה תוכנית ביטוח מקיפה וייחודית שנוצרה בשיתוף חברות הביטוח המובילות בישראל. במסגרת חבילת הביטוח המורחבת של כלמוביל ביטוח תיהנו ממגוון יתרונות ובהם*:

  • תיקון הרכב החלפים מקוריים לפחות בשלוש השנים הראשונות מיום עלייתו על הכביש.
  • רכב חלופי החל מהיום הראשון במקרה של גניבה ותאונה(כולל  תביעת צד ג').
  • שמשות מקוריות – שירות ייחודי הכולל שמשות מקוריות.
  • טיפול במרכזי השירות של היבואן – המבטיחים לך את הטיפול המהיר, המקצועי והאמין ביותר במקרה של תאונה, כפי שרק מוסך מורשה של היבואן יכול להציע.
  • כיסוי לאביזרים שאינם נכללים במפרט הרכב של היבואן .
  • ייעוץ משפטי חינם במקרה של הגשת תביעה לנזקי רכוש צד ג'.
  • השבתת רכב במקרה של תאונה, ייחשב  נזק של 50% ייחשב כאובדן מוחלט.

בנוסף מציעה כלמוביל ביטוח שירותי דרך VIP מורחבים: גרירת הרכב למרכז שירות במקרה של תאונה, החלפת גלגל, מנעולן לפריצת רכב, שירות אספקת דלק במקרי חירום (לא כולל עלות הדלק), החלפת נורות ראשיות בשעות הערב והלילה (תשלום בגין הנורות בלבד) ועוד.

כלמוביל ביטוח מציעה חבילות ביטוח בלעדיות ומורחבות לדגמי יונדאי, מרצדס בנץ, מיצובישי וסמארט, וכן פוליסות אטרקטיביות למגוון דגמי הרכב הנמכרים בכלמוביל טרייד-אין.

* חלק מהשירותים הינם אופציונלים והכל כפוף לתנאי הפוליסה וכתבי השירות כפי שאלו מתעדכנים מעת לעת.
* הפרסום מתייחס לרכבי יונדאי ומיצובישי בלבד הנמכרים בכלמוביל טרייד אין.

 

לצפיה באמנת השירות
שעות פעילות: ימים א' – ה' בין השעות 15:00 -9:00
כתובת: רחוב העמל 20, ראש העין 4809261

תמיד לשירותך: 6005*
כי האוטו שלך הוא חלק מהמשפחה שלנו.